Obserwatorzy

sobota, 31 grudnia 2016

Żegnamy dwie projektantki

Kochani,
przełom roku przynosi na naszym blogu małe zmiany w zespole projektowym.
Po rocznej współpracy opuszczają nas dwie wspaniałe, niezwykle utalentowane 
i kreatywne projektantki Z jednej strony jest mi strasznie smutno, bo bardzo przywiązałam się do Was :)
z drugiej jednak strony wiem, że niejednokrotnie spotkamy się w wirtualnej przestrzeni.
Dziękuję Wam za kreatywne pomysły, przepiękne inspiracje i rewelacyjną współpracę!

Dziewczyny na pożegnanie przygotowały przepiękne inspiracje...

  Jest czas powitań i czas pożegnań. Wraz z końcem starego roku dla mnie przychodzi czas pożegnań. Dziś moja ostatnia inspiracja w tym miejscu. Ciężko się żegnać, ale trzeba ruszyć po nowe przygody i doświadczenie. Agnieszce, właścicielce sklepu Przydasie Pasjonaty, zawdzięczam bardzo wiele. Z tego miejsca chcę Ci Aguś za wszystko podziękować. Wam, drodzy czytelnicy i klienci sklepu, również dziękuję: za obecność, za to że czytaliście i oglądaliście. Spotkamy się pewnie jeszcze nie raz, na wirtualnych ścieżkach naszej wspólnej pasji. Także: do zobaczenia!
Agnieszka


Czas spędzony z Wami był dla mnie ogromną przygodą. Dziękuję za wspólne chwile, za to, że mogłam się od Was uczyć, podziwiać twórczość koleżanek z DT jak również prace nadsyłane na wyzwania. Dziękuję Tobie Agnieszko, że mi zaufałaś i pozwoliłaś rozwijać się pod Twoimi skrzydłami <3 Dziękuję Wszystkim osobom, które zaglądały do naszego bloga, czytały posty i tak naprawdę razem z nami tworzyły to miejsce. Będę bardzo za Wami tęskniła...ale obiecuję zaglądać i pozostawić kilka słów od siebie ;) Życzę Przydasiom Pasjonaty wielu wspaniałych lat i do zobaczenia w wirtualnym świecie :)


Razem z Mileną, postanowiłyśmy przekazać nasze inspiracje,
dwóm wybranym osobom,
które zgłoszą się pod tym postem do 10 stycznia 2017 r.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2017!

13 komentarzy:

 1. Szkoda, bo fantastyczne prace tworzycie. Uwielbiam Was oglądać :) I życzę Wam kolejnego wirtualnego miejsca gdzie będziecie zachwycać :)
  P.S. Jakby co to chętnie od Was jedno z tych cudów przyjmę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace, rewelacyjne. Życzę wielu dalszych sukcesów :) - Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne dzieła sztuki :-) Anna Kuczała

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za Wasze piękne inspiracje. Życzę dalszych sukcesów, nieustającej weny oraz oczywiście Szczęśliwego i kreatywnego Nowego Roku!! Oba kalendarze są cudowne! POZDRAWIAM ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Kalendarze są cudne! Wspaniałe dziewczyny inspirowalyscie, duzo sukcesów i samych kreatywnych chwil w nowym roku! <3
  Ps. Kalendarzy nigdy dość! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wasze inspiracje, jakże charakterystyczne i bardzo kreatywne, szkoda, że rozstania nadszedł czas, ale życzę Wam POWODZENIA :)
  ps przecudne kalendarze, chętnie o nie powalczę ;) może w Nowym Rokus zczęście mi dopisze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ooooo oba piękne, ale ja jestem uzależniona od szarości ;) sobie chwilę popatrzę :p może uda mi się nie poślinić ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, szkoda dziewczyny, ze odchodzicie! Wiem jednak, ze spotkamy sie w innym miejscu i znow bedzie mozna ogladac Wasze prace! Zucze Wam powodzenia, sukcesów i wiele twórczej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za wspaniałe inspiracje i tyle cudnych prac! Powodzenia i dużo weny w dalszej twórczości! A kalendarze są przepiękne! Idealne na nowy początek roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Coś się kończy tylko po to, żeby jakieś nowe wyzwanie znalazło swoje miejsce w naszym życiu:-) Gratuluję dziewczyny przepięknych prac <3 Trzymam kciuki za Wasze dalsze sukcesy:-) Niech Wasza kreatywność i zdolności znajdują ujście w jakiś nowych projektach i wyzwaniach, które zdecydujecie się podjąć:-) Na pewno będę mieć na Was oko;-) A jeśli zdecydujecie, że Wasz piękny kalendarz magiczną siłą przypłynie właśnie do mnie:-) to ja już od dawna trzymam swoje ramiona szeroko rozpoztarte:-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudne... Daleko mi do tego poziomu, ale na pewno będę się uczyć i kiedyś tworzyć takie cuda, choć nigdy z bliska takich nie widziałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudne prace :) Życzę wielu dalszych sukcesów i nieustającej weny :) I chętnie przygarnę jedną z tych fantastycznych prac :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Obie prace przecudne! A skoro czas na NOWE - niech będzie kolorowe, radosne i bardzo kreatywne!

  OdpowiedzUsuń